Novinky

Veletrh HOST Miláno od 13. do 17. Října 2023

26.9. 2023

Společnost ELRO AG člen nadnárodnostní společnosti ITW bude vystavovat na mezinárodním veletrhu v Miláně.

Zastavte se, rádi Vás zde uvítáme i s naším obchodním zástupcem!

Najdete nás v pavilonu 7, stánek H48 - H58.

Informace, konzultace a další odpovědi pro vás v českém jazyce.Úspora energie - reference

25.7. 2023

První, energeticky nejúspornější provoz v Praze a v Česku

Po mnoha letech příprav a projektové činnosti byla dokončena nová budova Základní školy a Mateřské školy ELEKTRA v Praze. Informace o této nové škole podala i Česká televize ve svém hlavním večerním zpravodajství. Naše společnost STEVY s.r.o. dodala novou technickou kuchyni s kapacitou pro 800 žáků. Původní projekt od konkurenčního projektanta uvažoval s technologií na plyn. V důsledku vývoje situace na trhu s plynem, investor změnil svůj záměr a zadal nové řešení s instalací veškerého vybavení kuchyně na elektřinu. Tento požadavek současně znamenal neomezit provoz školy již s tak slabým, nedostatečným přívodem elektřiny. Navrhli jsme sestavu úsporných zařízení se softwarem SICOTRONIC, který současně reguluje odběr elektřiny. Výsledkem je první nejúspornější stravovací provoz v Praze, ale také v České republice. S mnoha firmami spolupracuji desítky let. Mezi nejdůležitější spotřebiče patří výrobky od firem ELRO AG a RATIONAL. Především chci poděkovat firmě ELRO AG za výbornou spolupráci nejenom při této zakázce, ale také za uplynulých 25 let. Výrobky od firmy ELRO dnes, díky naší spolupráci, naleznete ve více jak 55 kuchyních v České republice. Škola tak získává stravovací provoz s nízkými provozními náklady a s výrobou nutričně vydatné stravy pro naše nejmladší. Tlakové dušení spolu s technologií High Speed je toho zárukou. Varná technologie je zavěšena na instalační polo příčce v hygienicky dokonalém provedení. Sběr dat HACCP zajištěn ze všech povinných bodů.

Máte-li zájem o snížení provozních nákladů s možností následně získat dotaci na svoji investici, neváhejte a kontaktujte nás na E-mail: stevy@stevy.cz.

PS: V průběhu září 2023 budeme přepojovat na nové webové stránky.

V únoru 2024 budeme pořádat Kongres  v Praze k energetickým úsporám ve stravovacích provozech s informacemi jak získat dotaci na  případnou investici. Více informací včetně termínu bude na nových webových stránkách www.stevy.cz

STEVY na kongresu firmy HASAP, energie

15.4. 2023

Vážení obchodní přátelé,

dne 13. 4. 2023 proběhl další, nyní již 16. kongres pořádaný v Praze společností HASAP. Naše společnost byla účastníkem pořádaného kongresu a současně jsme v předsálí prezentovali výrobky od švýcarské společnosti ELRO a německého výrobce firmy RIEBER.

Prezentovali jsme především nové trendy v úspoře energií, zdravého stravování a snadné distribuce jídel. Můžeme potvrdit, že zájem byl opravdu velký a všem návštěvníkům tímto děkujeme za jejich návštěvu. Mnozí obdrželi mnoho informací, které nejenom jim, ale i vám, dalším zájemcům, rádi doplníme nebo vysvětlíme při případné osobně návštěvě u vás. Proto neváhejte a kontaktujte nás, bude to pro nás potěšením.

Obchodní oddělení s T: 602 342 790  nebo 721 208 991.

Digitalizace varné technologie ELRO

20.7. 2022

Nová digitalizace a uživatelské rozhraní výrobků ELRO

Níže uvedené typy výrobků z portfolia společnosti ELRO mají nově standardizovaná komunikační rozhraní, které umožňují záznamy teplot podle standardu HACCP i provozní data a možnost předávat chybová hlášení softwaru třetí straně (servisu), číst data a následně s nimi pracovat.

Data lze odesílat přes Wi-Fi a vyhodnocení probíhá prostřednictvím aplikace ELRO. Nechybí samozřejmě možnost upgradu.

Systém nabízí také digitální řízení pro optimální využití a spotřebu elektrické energie.

Dále mají všechna zařízení ELRO standardizované komunikační rozhraní pro optimalizaci výkonu podle DIN 18875.

Varná zařízení s čitelnými daty a s připojením jsou:

• pro kotle s označením: JGN, DGN, JK a JR

• pro pánve s označením: PKGN, PGN, DBGKN, DBGN

Další informace o produktech ELRO jsou také k dispozici na www.elro.ch.

V případě dalších dotazů jsme vždy k dispozici v našem obchodním oddělení společnosti STEVY  v partnerské spolupráci zde pro Českou republiku.

RIEBER CONNECT

10.4. 2022

JÍDLO A VŠE DALŚÍ VYDÁVANÉ A SPRAVOVANÉ SAMOOBSLUŽNÝM SYSTÉMEM

Řešení dle kapacity. Vhodné pro menší společnosti, detašovaná pracoviště, prostě pro provozy bez kuchyní nebo s menším zázemím.

Ale také velmi vhodné pro cateringové společnosti, které můžou svým zákazníkům nabídnou lepší formu stravování s minimální potřebou pracovní síly.

Čerstvé potraviny nepřetržitě v našem opakovaně použitelném systému.

- hotová teplá jídla v čase, který si u můžete určit sami

- lehké občerstvení nebo snídaně

- buď jednoporcová jmenovitá distribuce nebo ve větších gastronádobách pro hromadnější výdej

- pro 10 více jak 50 osob

Klikněte na odkaz videoprezentace: https://lnkd.in/d5teHKjU

Klasická jídelna byla už včera. Dnes a zítra s tímto volně kombinovatelným řešením, lze zavést řadu nových konceptů.

- udržitelný a digitálně propracovaný, sledovatelný a pakovaně použitelný systém eatTAINABLE od společnosti RIEBER z Německa

- vyrobeno z odolné nerezové oceli, která je bezpečná pro potraviny

- zcela bez jednorázových obalů a plastů a balíkové služby

V případě zájmu kontaktujte naše obchodní oddělení společnosti STEVY, partnera pro firmu RIEBER v Česku.