Gastro-Výrobky

Zchlazování a zmrazování

Vaření vyvolává racionální potřeby ve výběru nejlepších pracovních nástrojů, pomůcek a zařízení. Šéfkuchaři soutěží nejen svojí kreativitou, estetickým provedením a vynikající chutí hotového jídla. Jsou ale také povinni zaměřit svoji pozornost na zachování kvality a vlastností výsledného produktu a s tím spojenou bezpečnou konzumaci.

To je hlavním důvodem, proč si profesionálové vybírají mezi mnoha nabídkami spolehlivou a všestrannou technologii LAINOX, umožňující také optimalizaci výrobního času a zlepšení výnosů z vlastní práce.

Díky vysoce výkonným jednotkám s ventilací lze rychlým zchlazením nebo zmrazením značně omezit vývin mikroorganismů (bakterií) a dosáhnout tak vysoké stability zchlazených nebo zmrazených pokrmů.

Rychlá neboli řízená prudká teplotní změna zachovává i původní vlhkost pokrmů, která je také nezbytná pro následnou zpětnou regeneraci.

Pod názvem New Chill, výrobce firma LAINOX předvádí systém organizace v kuchyni, a to od přípravy, vaření, zchlazování /zmrazování, uskladnění až po následnou regeneraci a výdej.

Specifické procesy navazující na výrobu v kuchyní, v pekárnách, cukrárnách či cateringu si žádají s ohledem na surovinu rozlišné postupy ve zchlazování a zmrazování. Výrobky firmy Lainox jsou softvérově plně vybaveny a technologicky vyrobeny pro požadované konkrétní procesy zchlazování nebo zmrazování.

Velký výběr typů zchlazovacích a zmrazovacích zařízení je v portfoliu výrobce plně k dispozici zákazníkovi, aby si dle svých požadavků a možností mohl vybrat konkrétní vhodný typ výrobku.

Víme z vlastních letitých zkušeností, že ne vše je jednoduché. A proto, pokud budete potřebovat radu či konzultaci, kontaktujte naše obchodní oddělení. Rádi Vám poskytneme potřebné informace pro Vaše rozhodování ve výběru vhodného zařízení.

 

Základní přehled nových výrobků nyní připravujeme.

Kontaktní formulář