Gastro-Výrobky

.

The clean solution

Společnost MEIKO je výrobcem špičkových mycích strojů německé výroby s dlouholetou tradicí. V jejím sortimentu naleznete profesionální myčky do všech gastro provozů. Od podstolových mycích strojů na sklo, které se hodí do každého baru, přes myčky stolního a provozního nádobí, výkonné tunelové mycí stroje košové nebo pásové, až po systémová mycí centra včetně strojů na zpracování odpadu do nejnáročnějších provozů jako jsou letištní cateringy nebo nemocnice. Tento jedinečně kompletní sortiment mycích zařízení současně s originálními chemickými prostředky naleznete pod značkou MEIKO v našem katalogu.

Chtěli bychom Vás upozornit na 3 novinky ve výrobním programu společnosti MEIKO.

První a druhou inovací jsou zcela nové, revoluční řady mycích strojů pod modelovým provedením M-iQ a M-iClean, které přináší radikální snížení spotřeby energie, vody a chemických prostředků. Jedinečným technickým prvkem M-iQ je také řešení odvodu odpadního vzduchu bez nutnosti napojení na vzduchotechniku. Do prostoru kuchyně tak proudí odvlhčený vzduch o teplotě ca. 22°C. Objem odváděného vzduchu je přitom je pouze desetinový oproti srovnatelným mycím strojům. Zcela ojedinělé je také ovládání M-iQ: velká barevná dotyková obrazovka umožňuje jednoduché intuitivní řízení stroje a zobrazuje v každém okamžiku údaje o aktuálním dění uvnitř myčky.

Druhou novinkou je zcela inovativní metoda úpravy (demineralizace) vody pod označením GiO-Modul na principu reverzní osmózy. Jedná se o bezúdržbové zařízení nahrazující změkčovač vody a přinášející dokonalý výsledek při mytí sklenic a snižující spotřebu chemických prostředků až o 60%.

Kontaktní formulář