Gastro-Výrobky

.     .      

Your partner for professional kitchens!

Švýcarská společnost ELRO AG je právem uznávaná mezi odbornou veřejností jako producent profesionální varné technologie v maximálně špičkovém provedení. Důkazem je jak samotný design strojů, tak i užití vysoce kvalitních materiálů ve výrobě, a to zejména vysoce kvalitní chromniklové oceli s vysokým obsahem drahých kovů. Společnost ELRO AG je od svého založení průkopníkem v tlakovém vaření a ve výrobě multifunkční varné technologie, která vykazuje vysokou úsporu v provozních nákladech a dlouhou životnost. Díky všem technickým přednostem a uznávané švýcarské kvalitě jsou tyto výrobky také citlivé k životnímu prostředí. Společnost ELRO již v roce 1935 jako první na světě uvedla na trh profesionální tlakovou pánev. Platí zde známé pravidlo, že nikdo není tak bohatý, aby si mohl dovolit koupit levné věci. Zařízení, která zde naleznete, představují výběr základních položek současného sortimentu společnosti ELRO AG.

Varný ostrov SIRIUS ELRO - zakázková výroba

Varný ostrov SIRIUS ELRO - zakázková výroba

Švýcarská společnost ELRO AG sestavuje a vyrábí dle požadavku provozu a zákazníka zakázkové sestavy různých varných zařízení, které pevně zabudovány do nerezové konstrukce tvoří jeden bezespárový celek - varný ostrov. Výbavou může být celoplošná indukce, grilovací deska, Trigomat, Bain Marie, indukční WOK a další.

Hybridní tlaková BRASIERE ELRO - mobilní provedení

Hybridní tlaková BRASIERE ELRO - mobilní provedení

Hybridní tlaková BRASIERE v mobilním provedení s vestavěným tlakovým vyvíječem páry, s vložnou zdviží pro vaření těstovin a fritování, se směšovací baterií včetně stop ventilu, se 6ti bodovou vpichovací teplotní sondou, s nedeformovatelným dnem se zafrézovanými topnými spirálami, s výpustným ventilem bez rozstřiku a s rychlospojkami pro okamžité připojení na média.

Multifunkční sklopná pánev EasyCook

Multifunkční sklopná pánev EasyCook

Multifunkční flexi-pánev pro smažení/vaření, je vyrobena z vysoce kvalitní nerezové oceli včetně nosných prvků konstrukce.

Sklopný kotel ELRO kulatý

Sklopný kotel ELRO kulatý

Kotel ELRO je vyroben z vysoce kvalitní, masivní nerezové oceli (chirurgická ocel ), zabraňující připékání surovin.je tříplášťový, bezespárový s leštěným vnitřní i vnějším povrchem. Topný systém umožňuje rovnoměrný ohřev po celém vnitřním plášti kotle, tedy nedochází k připalování potravin na dně kotle.

Multifunkční tlakové pánve ELRO v mobilním provedení

Multifunkční tlakové pánve ELRO v mobilním provedení

Multifunkční tlaková pánev ELRO v mobilním provedení vybavena s volně vkládající zdviží pro vaření těstovin a fritování s 6ti bodovou vpichovací teplotní sondou. Multifunkční pánev má nedeformovatelné dno se zafrézovanými topnými spirálami. Součástí zařízení je výpustný ventil bez rozstřiku a rychlospojky pro okamžité připojení na média. Multifunkční pánev je celá omyvatelná tlakovou vodou.

Kontaktní formulář